Inspirace k Noci kostelů

Blíží se Noc kostelů. Na webu Katecheze můžete sdílet s ostatními uživateli aktivity a nápady, které se při této příležitosti dají využít - tématické programy pro děti, rodiny či dospělé, hry, výstavy... Přihlášení uživatelé mohou tyto aktivity a nápady přidávat. V "Burze nápadů" se pak pod odkazem Noc kostelů objeví všechny aktivity a nápady, které mají přidaný v kolonce "Další zatřídění" štítek "Noc kostelů". Díky za spolupráci!

Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi, Herlíkovice 20. - 26. 4. 2024

Co Vás čeká?
- Biblická vyprávění pro malé i větší
- Hraní doma i venku
- Jaro na horách, procházky, výlety
Zastavit se, protože je čas se dívat.
Přijít k uvařené večeři.
Večer sedět, smát se, usínat, čekat, která chůvička se ozve jako první.
Zpívat, zažít biblické příběhy.
Potkat se a zjistit, že i jiní to nemají s dětmi snadné.
Třeba právě proto přijeďte s dětmi do Herlíkovic!
Milé prostředí Horského domova, krásné Krkonoše.
Pobyt povede: Lenka Ridzoňová
Přihlašovat se můžete na:

karetní hra JÁ MÁM, KDO MÁ - JEŽÍŠ

Nikol Hauck, Richard Gunther

Materiál obsahuje tři verze karetní hry Já mám, kdo má, ve které se objevují různé momenty z Ježíšova života. Úkolem skupiny dětí je řetězově přečíst všech 27 karet (karty na sebe navazují).

NÁVOD:

Rozdejte dětem všechny karty. Pokud ve skupině není přesně 27 dětí, někteří (nebo všichni) budou mít v ruce více karet. Ten, kdo má první kartu (karta s textem JÁ MÁM PRVNÍ KARTU), začíná hru...

Rok vzniku

Přiložený soubor