Univerzální

Kurz S dětmi na cestě víry

Milé sestry, milí bratři,
přicházíme s nabídkou kurzu pro pracovníky s dětmi v církvi.
Studijní kurz připravila pracovní skupina Českobratrské církve evangelické a Evangelické církve metodistické.

Číst dál »

39+1 zastavení na cestě ke stým narozeninám Českobratrské církve evangelické

Sto let od vzniku Českobratrské církve evangelické si (mimo jiné) připomeneme celocírkevním setkáním poslední zářijový víkend. Každý týden až do tohoto slavnostního setkání můžete sledovat novou zajímavost ze života naší církve na adrese www.39plus1.cz.

Velikonoční příběh

Knížečka s velikonočním příběhem. Lze vytisknout, vybarvit a složit.
Autorka Ivana Danielková
Autor:
Ivana Danielková
Rok vzniku:

Oběť jako téma katecheze - starozákonní oběti a oběť Ježíše Krista jako téma náboženské katecheze

Původ materiálu:
Lukáš Klíma

Výsledky dotazníku o výuce dětských biblických hodin - náboženství ve sborech ČCE

V závěru loňského roku byli sbory ČCE osloveny s prosbou o vyplnění dotazníku týkajícího se vyučování náboženství ve sborech. Sešlo se 131 odpovědí. Velice děkujeme všem z Vás, kteří jste vyplnění dotazníku věnovali svůj čas.

Původ materiálu:
Poradní odbor pro děti

Vyprávěj, milý anděli, aneb proč se anděl tolik nalítal

Autor:
Petr Firbas