Přihlášky na akce.e-cirkev.cz

Co obnáší práce s dětmi? Jak začít? Jak začít od nuly?

Zážitková pedagogika

Využití hudby při práci s dětmi

Jak dělat víkendovky

Co Vás čeká?
- Biblická vyprávění pro malé i větší
- Hraní doma i venku
- Jaro na horách, procházky, výlety
Zastavit se, protože je čas se dívat.
Přijít k uvařené večeři.
Večer sedět, smát se, usínat, čekat, která chůvička se ozve jako první.

Kurz vede: Monika Drdová
Program: přednášky na biblická a jiná témata, koncerty, čas na procházky, sdílení se...
Hosté: David Šorm, Zdeněk Vojtíšek, Anna Boučková, Ladislav Heryán

Přihlašování na akce.e-cirkev.cz

Přehled akcí oddělení výchovy

Přehled akcí plánovaných ústředím Českobratrské církve evangelické v roce 2024. Přihlášky na akce a aaktulaity naleznete na stránce akce.e-cirkev.cz

Přijměte pozvání na setkání pracovníků s dětmi – učitelé a učitelky nedělních škol, táboroví vedoucí…

Začátek: 9:30

Konec: 15:30

Místo: sbor ČCE v Olomouci (Blahoslavova 916/1, Olomouc)

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na vzdělávací kurz S dětmi na cestě víry, který je určen především pro pracovníky s dětmi v církvi.

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali jarní Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi, který se uskuteční ve dnech 23. - 29.4. 2022 v Horském domovu Herlíkovice.

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na tradiční Jarní setkání laiků, které proběhne v penzionu Sola Fide v Jánských Lázních v termínu od 30.4. do 6.5. 2022.

Milí přátelé,

rádi bychom pozvali ty z Vás, kterých se to týká, na Setkání partnerů farářek a partnerek farářů, které se uskuteční ve dnech 25. a 26.3. 2022 v Horském domově Herlíkovice.