Poradní odbor pro děti

Dá se víra naučit?

Modlíte se s dětmi před jídlem? A před spaním? Čtete si s dětmi biblické příběhy? Nebo si je vyprávíte? Zpíváte? Nebo spíše doufáte, že se to všechno naučí v nedělce, v biblické či v kostele. Protože doma na to není čas. A děti vlastně na takové věci nejsou ani zvědavé. A vůbec. S vámi třeba rodiče taky nic takového nedělali, a přesto jste v Boha uvěřili. Na to přeci není žádná metoda. Nebo je? Existuje nějaký recept na to, jak děti přivést k víře?

Setkání učitelů nedělní školy, 4. listopadu 2017, Praha

Milí přátelé, poradní odbor synodní rady ČCE pro práci s dětmi ve spolupráci s Oddělením výchovy a vzdělávání ÚCK ČCE Vás opět po roce srdečně zve na Setkání učitelů nedělní školy. Tentokrát se sejdeme v Praze, v prostorách ústředí ČCE.

Kurz S dětmi na cestě víry

Přihlašování bylo prodlouženo

Milé sestry, milí bratři,
přicházíme s nabídkou kurzu pro pracovníky s dětmi v církvi.
Studijní kurz připravila pracovní skupina Českobratrské církve evangelické a Evangelické církve metodistické.