Dál, přece nejdeme sami — katechetická příručka na rok 2015/2016

Tématem materiálů (nejen) pro nedělní školy na školní rok 2015/2016 jsou starozákonní příběhy. Jedná se o první část čtyřletého dějepravného cyklu — první dva roky budou věnovány starozákonním příběhům, další dva novozákonním. Starozákonní část stojí volně na základech, které postavila kniha Cesta Božího lidu a cyklus Pozvání na cestu, k velké části úloh tudíž bude k dispozici i starší varianta.

Pokud jste již používali přípravky z posledních dvou let, snadno se zorientujete v její struktuře i letos.

Úlohy budou vyvěšovány na katechetickém webu s dostatečným předstihem, k dispozici je elektronická přiručka ve „fixním“ formátu (*.pdf) a letos i „klasický“ ebook pro čtečky. Tištěná příručka byla vzhledem k rozsahu opět rozdělena na dva svazky; oba dva díly (Od Stvoření k Josefovi, Od Mojžíše k Rút) již vyšly tiskem a jsou v omezeném množství k dispozici na dotaz na oddělení výchovy a vzdělávání (vychova@e-cirkev.cz). Druhá část (Od Mojžíše k Rút) bude v elektronické podobě zpřístupněna na tomto webu do konce ledna 2016. Cena tištěné příručky je 260Kč (tj. 130 Kč/svazek), cena elektronické publikace pak 60 Kč.

Případné dotazy směřujte na e-mail oddělení výchovy a vzdělávání (vychova@e-cirkev.cz).