Vítejte na webu Katecheze

Vítejte na katechetických stránkách oddělení výchovy a vzdělávání Ústřední církevní kanceláře při synodní radě Českobratrské církve evangelické!

Tyto stránky jsou určeny všem, kteří se zabývají výchovou a vzděláváním v církvi - katechetům, kazatelům, učitelům nedělky a náboženství, vedoucím mládeže či ostatních sborových skupinek.

Na stránkách najdete zatím především většinu pracovních materiálů určených pro práci s dětmi v nedělní škole, které vydala ČCE v posledních letech. Stránky mají ale také sloužit jako otevřený prostor pro sdílení názorů, zkušeností a vlastních materiálů týkajících se katecheze a práce s dětmi i jinými katechetickými skupinami.

Najdete zde i aktuální informace z oddělení výchovy Synodní rady ČCE.

Na stránkách jsou volně ke stažení katechetické materiály –  elektronická podoba již dříve vydaných pracovních listů. Jednotliví uživatelé mohou nabídnout své vlastní pracovní listy.

Každý, kdo se zaregistruje, může přidávat příspěvky vpodstatě do všech sekcí webu – budeme rádi, když tak budete činit, pomůžete tak všem, kdo zde budou hledat pomoc a inspiraci.

Přivítáme také veškeré komentáře a návrhy k fungování i obsahu webu – můžete využít formulář pod odkazem „Kontakt“ v pravém horním rohu. Pro dotazy praktického rázu využijte sekci „Otázky a odpovědi“.