Kategorie pro různé provozní a další informace z oddělení výchovy, poradního odboru pro výchovu či seniorátních odborů.

Nová verze katechetického webu

Milí uživatelé,

jistě jste si všimli, že web katecheze se oblékl do nového hávu. Kromě grafických úprav došlo také k několika změnám v obsahu a fungování webu, které vám představíme v tomto článku.

Pozvání na vzdělávací kurz S dětmi na cestě víry

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali na vzdělávací kurz S dětmi na cestě víry, který je určen především pro pracovníky s dětmi v církvi.

 

Přihlašujte se na stránce prihlasky.e-cirkev.cz, a to do 31.8. 2022.

 

Více informací naleznete v přiloženém letáku (nutno rozklinout tuto aktualitu).

 

Těšíme se na Vás.

Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi v Herlíkovicích, 23. - 29.4. 2022

Milí přátelé,

rádi bychom Vás pozvali jarní Pobyt pro rodiče a prarodiče s malými dětmi, který se uskuteční ve dnech 23. - 29.4. 2022 v Horském domovu Herlíkovice.

 

Více informací naleznete v přiložené pozvánce a také na stránce https://prihlasky.e-cirkev.cz/akce/285-pobyt-pro-rodice-a-prarodice-s-malymi-detmi-v-herlikovicich, kde se můžete přihlašovat.

Těšíme se na Vás :) .

Setkání partnerů farářek a partnerek farářů v Herlíkovicích, 25.-26.3. 2022

Milí přátelé,

rádi bychom pozvali ty z Vás, kterých se to týká, na Setkání partnerů farářek a partnerek farářů, které se uskuteční ve dnech 25. a 26.3. 2022 v Horském domově Herlíkovice.

Více informací naleznete v přiložené pozvánce a také na stránce https://prihlasky.e-cirkev.cz/akce/292-setkani-partneru-fararek-a-partnerek-fararu, kde se můžete přihlašovat.

 

Těšíme se na Vás :) .

Pozvání na rodinné pobyty v Bělči

Milí přátelé,

 

rádi bychom Vás pozvali na letní pobyty konané v Táboře Jana Amose Komenského v Bělči nad Orlicí.

 

K dipozici jsou tábory pro děti, rodinné pobyty s dětmi i tábory pro děti a mládež s postižením za asistence dobrovolníků.

 

Více informací naleznete v přiložené pozvánce

 

Přihlašovat se můžete na stránkách https://prihlasky.e-cirkev.cz/leto .

Těšíme se na Vás.

Přiložený soubor

Katechetický cyklus pro rok 2020/2021

Pro nadcházející školní rok nabízíme jako téma pro nedělní školu cyklus, který volně vychází z církevního roku. Nepřipravovali jsme novou příručku, máte možnost použít text původně vypracovaný faráři naší církve pro školní rok 2014-2015. Možná se ve sborech nebo knihovnách jednotlivých učitelů najdou tištěné přípravky, kromě toho je k dispozici (neaktualizovaná) elektronická verze příručky ve dvou dílech. Jak tištěné příručky, tak i el. verze obsahují velké množství internetových odkazů, z nichž se část mezitím změnila (a část bohužel zmizela v propadlišti jedniček a nul) — na webu průběžně opravujeme/aktualizujeme.