Vítejte na webu Katecheze

Verze pro tiskPDF verze

Vítejte na katechetických stránkách oddělení výchovy a vzdělávání Ústřední církevní kanceláře při synodní radě Českobratrské církve evangelické!
Tyto stránky jsou určeny všem, kteří se zabývají výchovou a vzděláváním v církvi - katechetům, kazatelům, učitelům nedělky a náboženství, vedoucím mládeže či ostatních sborových skupinek.

Na stránkách najdete zatím především většinu pracovních materiálů určených pro práci s dětmi v nedělní škole, které vydala ČCE v posledních letech. Stránky mají ale také sloužit jako otevřený prostor pro sdílení názorů, zkušeností a vlastních materiálů týkajících se katecheze a práce s dětmi i jinými katechetickými skupinami.

Najdete zde i aktuální informace z oddělení výchovy Synodní rady ČCE.

Na stránkách je možno zakoupit katechetické materiály – hlavně elektronickou podobu již dříve vydaných pracovních listů. Finance získané z jejich prodeje jsou určené na další přípravu nových katechetických materiálů. Jednotliví uživatelé mohou nabídnout k prodeji či bezplatnému použité své vlastní pracovní listy – peníze za ně jdou jejich autorům.

Stránky jsou teprve na začátku své činnosti, byli bychom rádi, kdybyste se aktivně zapojili do jejich vývoje. Každý, kdo se zaregistruje, může přidávat příspěvky vpodstatě do všech sekcí webu – budeme rádi, když tak budete činit, pomůžete tak všem, kdo zde budou hledat pomoc a inspiraci.

Přivítáme také veškeré komentáře a návrhy k fungování i obsahu webu – můžete využít formulář pod odkazem „Kontakt“ v pravém horním rohu. Pro dotazy praktického rázu využijte sekci „Otázky a odpovědi“.