Pracovní listy

Dvakrát měř, jednou věř (metodická příručka)

Metodická příručka k pracovním listům pro katechezi.
50,00Kč

Dvakrát měř, jednou věř (průvodce víry pro náctileté)

Pracovní listy pro katechezi - pomůcka pro vyučování dětí a jejich případnou konfirmaci. 264 barevných stránek, rozdělených do pěti částí: Apoštolské vyznání, Modlitba Páně, Bible a Medailony z církevních dějin. Formátem se jedná o kroužkový pořadač, kam si děti mohou jednotlivé listy postupně ukládat.

Jakkoli zatím tvrdíme opak, publikace je skladem v dostatečném množství. Objednávejte přímo na adrese Oddělení výchovy a vzdělávání (vychova@e-cirkev.cz).

300,00Kč

Pozvání na cestu — NZ1 (pracovní listy)

Pracovní listy pro starší děti ke katechetické příručce Pozvání na cestu 2005-06 – novozákonní část – Evangelium podle Lukáše (sešity ve žlutých variantách). Autorem pracovních listů je Vojtěch Rada.
75,00Kč

Pozvání na cestu: Nový zákon 1 — Lukášovo evangelium (pracovní listy)

Pracovní listy k Novému zákonu pro mladší děti (Lukáš píše Teofilovi – Zjevení na cestě do Emauz), celkem 44 listů.
Tištěná verze včetně obalu a nalepovacích kartiček. Autor Zdeněk Šorm.
100,00Kč

Pozvání na cestu: Nový zákon 2 — Skutky (pracovní listy)

Pracovní listy k Novému zákonu pro mladší děti (Evangelium se vydává do světa – Evangelium putuje k Lukášovi, Teofilovi i k nám), celkem 43 listů.

Tištěná verze včetně obalu a nalepovacích kartiček.

Autor Zdeněk Šorm

100,00Kč

Dokud se zpívá

Celoroční  výuková řada pro nedělní školu, která pracuje s evangelickými písněmi. Obsahuje 4xpracovní sešity a 4xmetodické pokyny pro učitele.
200,00Kč

Zástup stále přichází ...a zas jde dál

Pomůcka pro práci s dětmi při nedělních bohoslužbách i v biblických hodinách. Jedná se o celoroční program, lekce se věnují jednotlivým biblickým postavám.

Formát: 4 sešity A4  na výšku (279x210mm) — druhý sešit můžeme poskytnout již jen jako kopii.
150,00Kč

Pozvání na cestu: Starý zákon 2/2 (pracovní listy)

Pracovní listy ke Starému zákonu pro starší děti 2.díl, 2.část (Achabův konec - Vyprávění o Jonášovi).
Autor Zdeněk Šorm
85,00Kč

Pozvání na cestu: Starý zákon 2/1 (pracovní listy)

Pracovní listy ke Starému zákonu pro starší děti 2.díl, první část (povolání Samuele - Nábotova vinice).
Autor Zdeněk Šorm.   .Autor Zdněk z
85,00Kč

Biblické domalovánky

Praktická pomůcka pro předávání biblickýcm příběhů, vhodné pro děti od 4-10 let. Materiál je koncipován jako čtyřletý program.
Autor Michael Landgraf. Metodický sešit k Biblickým domalovánkám je volně ke stažení.
180,00Kč