Co se nevešlo do přecházejících kategorií

Inspirace k Noci kostelů

Blíží se Noc kostelů. Na webu Katecheze můžete sdílet s ostatními uživateli aktivity a nápady, které se při této příležitosti dají využít - tématické programy pro děti, rodiny či dospělé, hry, výstavy... Přihlášení uživatelé mohou tyto aktivity a nápady přidávat. V "Burze nápadů" se pak pod odkazem Noc kostelů objeví všechny aktivity a nápady, které mají přidaný v kolonce "Další zatřídění" štítek "Noc kostelů". Díky za spolupráci!

Vánoční divadla

Velké množství scénářů k vánočním divadlům naleznete na webu v sekci "Aktivity". Scénáře starší i ty úplně nejnovější. Pokud máte nějaké vlastní dílko, které jste ochotni sdílet, neváhejte ho sami přidat (je-li to pro vás nepřekročitelná technická mez, pošlete jej na adresu v kontaktech.